?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

Коли ти приходиш додому і тобі здається, що Землі нема під ногами. Не розчаровуйся ! Не плач!
Не зупиняйся, навіть коли здається, що ти один. 
Ніколи не дивись назад. Живи майбутнім ! 
Дихай ! 

Пам'ятай, що будь яка робота зроблена тобою справжніми безсоними ночами й тисячма чашками кави буде помічена. 
Якщо вимита справжньою працею, твоїм часом і душею. Нехай перший час її не побачать, але якщо вона дійсно значима не сумнівайся. Праця завжди буде винагороджена. 

Живи для себе. Відповідай за свої вчинки, обіцянки, слова. Не забувай про те, що маєш зробити. Не втрачай віру, зустрівши невдачу. Йди вперед ! Якби важко не було. Яким би шлях не був тернистим. НІКОЛИ не обертайся від своєї мрії.Пам'ятай, що завжди є вихід. А чорна смужка колись то стане білою.

Свої помилки не забувай. Навчись говорити в міру, намагайся бути хорошим слухачем. Не перебивай. Прислухайся до батьків. Люби і повавжай їх. Не цурайся праці. Не цурайся мови. Висловлюй свої думки, говори правду, Поважай себе, ти заслуговуєш на це. Пам'ятай, що твоя особистість вільна, думки невичерпні, талант - безгранний, а можливості - безмежні. 

Кожна людина має свою особливість. Цікаву, різну та неординарну. Та ти ніколи не намагайся змінювати себе під тиском інших. Пам'ятай, Ти такий як є, Ти - прекрасний і у світі обов'язково знайдуться ті, хто полюбить тебе саме таким. Справжнім, по - своєму яскравим і таємничим. Не буть схожим на всіх. Залишайся собою, ніколи не зраджуй собі !  

Ти - людина. НІКОЛИ не забувай про це. Вимагай свої права, але не забувай про свої обов'язки.Не витрачай свій час навмання. Люби години, хвилини, секунди. Люби життя - воно швидкоплинне. Пам'ятай, воно стає коротшим з кожним днем. Роби все заплановане, не гальмуй себе і своє буття. Знайди зродну працю і стань щасливим.

Поважай дорослих. Ніколи не забувай про своїх батьків. Проживи своє життя гідно. Кожен день роби хороші справи. Не забувай про слова вічливості, подяки і вибачення. Пам'ятай, ти -молоде покоління країни.Хвилюйся про долю своєї держави. Кохай її всім серцем своїм. Вір у неї, в якому б скрутному становищи вона б не була. Бережи її. тягнись до прекрасного, цікався її розвитком і разом ми зможемо відновити і створити нову, Здорову Батьківщину.

Люби самотність. Волій здобути вищі вершини. Самореалізуй себе.Читай книжки, дивись цікаві фільми, пиши вірші, малюй, що тобі забагнеться, співай, танцюй, фотографуй....Вір у себе. Вір у чудеса. Допомагай друзям. Займайся спортом.   Пам'ятай ніхто крім тебе це не зробить.Подивись усім страхам в очі.  Буть впевненішим і тоді всі шляхи стануть легшими.


Hello everybody!

Привет всем ! Я - Лили,вьетнамка, любитель книг, фотографии и дизайна, хорошей музыки и культурологии. Живу в Киеве и наслаждаюсь этим городом сполна.
Сдесь я пишу много о чём. Надеюсь в скором времени узнать Вас получше !Latest Month

June 2012
S M T W T F S
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Powered by LiveJournal.com